Iranian Society of Microbiology (ISM)
 
  صفحه اصلی | SiteMap |English۱۴۰۳ دوشنبه ۱ مرداد
  معرفی کتاب ارسال چاپ برگشت

 
عنوان : تست های بیوشیمیایی برای شناسایی باکتریهای پزشکی
نویسنده: جین اف- مک فادین
فایل: New65Test_Bio.pdf


در کتاب " تست های بیوشیمیایی برای شناسایی باکتریهای پزشکی"  بطور جامع  به اساس بیوشیمیایی تست های شناسائی باکتریها ، روش های مختلف  اجرای هر تست و .. صحبت شده است. لذا این کتاب علی رغم حجم زیاد و  نثر سنگین آن برای ترجمه  انتخاب گردید ومتعاقبا  در شورای داوری تخصصی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی مورد تایید واقع شد.  کتاب حاضر را به جامعه محققین ، دانشجویان رشته های مختلف پزشکی و خصوصا میکروبشناسی  تقدیم نموده ، باشد که بدینوسیله سهم کوچکی در ارتقا علمی این  مملکت  داشته باشیم. شایان ذکر است که این کتاب در پانزدهمین جشنواره ابوریحان بیرونی سال که در سال 1393 دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی برگزار شد  بعنوان کتاب ترجمه ای برتر انتخاب گردید.


 بامید حق
گروه مترجمین

تالیف:

جین اف- مک فادین

مترجمین:

دکتر مژده حاکمی ولا، صمانه صابری، دکتر یگانه طلب خان گرووسی، سحر جهانگیری تازه کند، سپیده فرمند آزاده، دکتر مهدی گودرزی

 

متقاضیان در خواست خود را با ذکر شماره تلفن به آدرس  mojdeh_hakemi@yahoo.com  ایمیل فرمایند. 

 


          
انجمن ميكروب شناسی ايران

در سال 1345 گروهي از اساتيد ميكرو بشناسی در كشور ضرورت تشكيل نهادي براي سازماندهي مطالعات ميكروب شناسي را احساس نموده و انجمن ميكروب شناسي ايران را بنا نهادند. بعد از انقلاب شكوهمند اسلامي ايران، انجمن ميكروب شناسي ايران (ISM) در سال 1375 جهت تبادل اطلاعات باليني و جديدترين يافته هاي پژوهشي در زمينه ميكروب شناسي تشكيل گرديد. انجمن ميكروب شناسي ايران 2 مجله علمي معتبر را منتشر مي سازد كه عبارتند از مجله ميكروب شناسي ايران كه به زبان انگليسي منتشر مي شود و مجله ميكروب شناسي پزشكي ايران كه به زبان فارسي منتشر مي گردد.    ادامه مطلب>>


برگزاری بیست و پنجمین كنگره بين المللی ميكروب شناسی

احتراماً به استحضار کلیه اساتید، همکاران و دانشجویان در مراکز آموزشی، پژوهشی و تشخیصی و واحدهای تولیدی و دانش بنیان در سراسر کشور می رساند بیست و پنجمین كنگره بين المللی ميكروب شناسی و رویدادهای جانبی آن از تاريخ ۶ لغايت ۸ شهریورماه سال ۱۴۰۳ در دانشگاه علوم پزشکی مازندران برگزار می گردد.
لذا از تمامی پژوهشگران و دانشجویان دعوت می گردد تا جهت شرکت علمی در این همایش مهم که همچون سال های قبل با حضور گسترده اساتید داخلی و بین المللی برگزار می شود، نسبت به ثبت نام علمی و ارسال مقاله اقدام نمایند.
اطلاعات تکمیلی در خصوص محورهای کنگره و نحوه ارسال مقاله از طریق سایت بزودی از طریق دبیرخانه کنگره اعلام خواهد شد.

اخبار انجمن
معرفی پيشكسوتان انجمن

دکتر پرویز مالک نژاد در 15 تیر ماه 1322 در سنندج متولد شد. پس از اخذ دیپلم از دبیرستان مروی در مهرماه 1344 در رشته دامپزشکی دانشگاه تهران شروع به تحصیل کرد. در طول دوران تحصیل خود در این رشته، افتخار شاگردی پروفسور تاج بخش، پروفسور رفیعی، پروفسور نقشینه و پروفسور نشاط را داشتند. ایشان دوره تحصیلات دامپزشکی را در سال 1350 به پایان رساند و پس از اتمام دوران خدمت خود در شهرکرد، به عنوان استادیار در انستیتو رازی در بخش ویروس شناسی مشغول به فعالیت علمی شد. ایشان در سال 1354 وارد دانشکده پزشکی در رشته تخصصی میکروب شناسی شدند. ... ادامه


گالری

گالری فیلم
گالری تصویری
عضویت در خبرنامه
لطفا ایمیل خود را جهت دریافت خبرنامه وارد و سپس روی دکمه ارسال کلیک نمایید
ایمیل:
تلفن همراه:
تماس باما
آدرس تهران - خیابان کارگر شمالی - روبروی مرکز قلب - خیابان خیابان شهید دانش ثانی (مجد)- پلاک 15 واحد 2
تلفن: 88632456-021 - 09331446539
پست الکترونیکی : Info@Ism.ir
                       i.s.microbiologyy@gmail.com
دوستان ما
وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشكي
سازمان نظام پزشکی جمهوری اسلامی ایران
جامعه علمی آزمایشگاهیان ایران
آمار مراجعه به سایت: امروز: 184 | ماه جاری: 113634 | کل مراجعات: 1315246
کلیه حقوق این سایت متعلق به انجمن ميكروب شناسي ايران می باشد.